Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET

NEDEN BİZ?

 –> Öğrencilerimiz 18 kişilik modern sınıflarda eğitim görürler. Sınıflar akıllı tahta ve projeksiyon cihazları ile donanımlıdır.

 –> Öğrencilerimize eğitim başlamadan önce bilgilerini ölçmek için seviye tespit sınavı yapılır ve sınıf dağılımları sonuçlara göre sağlanır.

 –> Derslere giren hocalarımız kendi alanlarında Türkiye’nin ve YÖS sınavının en önde gelen ve bilgili hocalarıdır.

 –> Dersler tamamen öğrenmeye dayalı işlenecektir. Konu anlatımı bittikten sonra örnek sorular üzerinde çalışılır ve öğrenciler anlamadıkları konuları tekrar edebilir.

 –> Öğrencilere günlük devamsızlık takibi yapılır ve danışmanlarımız öğrencilerin durumlarını sürekli takip eder.

 –> Öğrencilerimize sürekli durum analiz takibi yapılır ve her hafta deneme sınavları yapılır. Eğitim boyunca 25 adet genel deneme sınavı ve 60 konu anlatımı sınavı olmak üzere toplam 85 deneme sınavı yapılacaktır.

 –> Öğrenciler YÖS sınavlarına öğretmenleri ile birlikte grup halinde giderler. Öğretmenlerimiz sınava girecekleri şehre ulaşımlarında, otelde konaklamaları sırasında, sınav yerine ulaşımlarında ve sınavdan geri dönüşleri sırasında öğrencilerimize rehberlik ederler.

 –> Sınav sonuçları açıklandığında, danışmanlarımız öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda, bölüm tercihlerini, en doğru şekilde yaparlar. Ek kontenjan ve yedek kontenjan tarihlerini de takip ederek, öğrencilerin tercihsürecini en sağlıklı şekilde sonuçlandırmalarını sağlarlar.

BAŞARIDA DOĞRU ADRES YÖS CLUB!