YÖS Club'ta Eğitim Almak Bir Ayrıcalıktır!

2004 yılında öğrencilerine en iyi eğitimi sunmak amacıyla kurulmuş olan ICON Akademi, her yıl birçok ülkeden öğrencilere aynı standart ve kalite anlayışıyla YÖS kursları vermektedir. ICON Akademide uygulanan eğitim tekniği, ülkemizde kullanılan geleneksel eğitim metotlarından farklı bazı özellikler taşımaktadır ki bu da ICON’u kuruluşundan bu yana çok kısa bir süre içerisinde hak ettiği yere süratle getirmeye yetmiştir.
YÖS kursları haricinde, PROFICIENCY, SAT, TÖMER, TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL gibi akademik sınav hazırlık programlarında online ve örgün eğitim şeklinde kendi özgün ders programını kullanan ICON Akademi, bu alanlarda Türkiye’nin en tercih edilen kurumu olmuştur. Uzun deneyimler sonucu oluşturduğu bu çizgiyi ve kendisine duyulan güveni korumak için her yıl kendisini yenilemektedir. Bu doğrultuda sürekli;
->yayınların güncellemesi,
->soru bankasının büyütülmesi ve site üzerinden paylaşılması,
->deneme sınavlarının gerçek seviyeyi yansıtacak şekilde tutulması,
->öğrenci takip sisteminin (SPL) icrası, eğitici personel donanımları,
->ve eğitim kalite standartlarında tavizsiz, koşulsuz ve zaman mefhumu gözetmeksizin her türlü fedakarlığı yapmaktadır.

YÖS Club'la Eğitim

YÖS Kulübünde eğitim, öğretmen odaklı değil öğrenci odaklıdır (student oriented). Dolayısıyla amaç öğrencinin derslere daha çok katıldığı interaktif dersler şeklindedir. Öğretmenlerimiz bilgi ve becerilerinin yanında öğrenciyi motive eden, konuyu anlayana kadar sınırsız sabır gösteren nitelikte marka öğretmenlerdir. Alışılagelmişin dışında, kurumumuzda vermiş olduğumuz eğitim sisteminde öğrencilere anlatılan konular ders saatleri ile sınırlı olmayıp, dersten sonra öğretmen nezaretinde ETÜD saatleri konularak anlamadıkları konuları birebir sorabilme olanağı sağlanır.

YÖS Club'la Profesyonel Danışmanlık

Öğrencinin kafasındaki ders ve ders dışı konularda sorabileceği tüm soruları cevaplamak üzere PROFESYONEL DANIŞMANLIK hizmeti ücretsiz olarak verilir. Bu sayede kursun başından sonuna kadar hatta üniversiteye başlayana kadar öğrencimiz her konuda destek alacağı bir danışmana sahip olmanın verdiği rahatlık ve öz güvenle hareket eder. Ayrıca aynı kalite standartlarında faaliyet gösteren Türkçe Kursumuz (TÖMER) 'dan indirimli olarak istifade etme şansına sahiptirler.


YÖS Club'la Konaklama

Öğrenciye KONAKLAMA'dan en ucuza alışveriş yapabilecekleri yerlere, turistik bölgelerden, dikkat edilecek her türlü kurallara kadar her türlü konuyu içeren SOSYAL YAŞAM kültürü hakkında yardımcı olunur.

YÖS Club'la TÖMER

ICON Akademi bünyesinde eğitim veren TÖMER kursumuz, Hacettepe Üniversitesi'nin resmi temsilcisi olup, eğitimini tamamlayan öğrenci isterse Hacettepe Üniversitesinden isterse Milli Eğitim Bakanlığından sertifika alabilir.